Banja Luka

Cijenjeni posjetioci , na ovoj stranici nudimo vam pregled smještaja u Banja Luci: hoteli Banjaluka, smještaj Banjaluka, apartmani Banja Luka, sobe, pansioni, privatni smjestaj u Banja Luci, BiH - Bosna i Hercegovina. Klikom na naziv nekog od ponuđenih smještaja Banja Luke, hotela, apartmana i sl, otvara se nova stranica sa detaljnim podacima o dotičnom smeštaju i sl., uključujući kompletne kontakt podatke i link prema sopstvenoj stranici tog smještaja. Nadamo se da će vam ponuđene informacije pomoći, i putovanje ili odmor u Banja Luci učiniti ugodnim i lijepim :)

 

Hostel City Smile

Bosna i Hercegovina · Banja Luka Skendera Kulenovića br. 16 78 000 Banja Luka, Republika Srpska, BiH
(nema recenzija)

Informacije:

+387 (0) 51 214 187
+387 (0) 66 619 500
Da
Dobrodošli na internet prezentaciju prvog hostela u gradu Banjoj Luci, koji je počeo sa radom 19.07.2010. Hostel je nastao sa ciljem da ugosti po vrlo povoljnim cijenama sve putnike namjernike, backpackere, studente, koji žele da upoznaju naš grad, polože ispit, razmjene iskustva sa ostalim gostima ili samo da se dobro provedu…

Detalji

Dobrodošli na internet prezentaciju prvog hostela u gradu Banjoj Luci, koji je počeo sa radom 19.07.2010. Hostel je nastao sa ciljem da ugosti po vrlo povoljnim cijenama sve putnike namjernike, backpackere, studente, koji žele da upoznaju naš grad, polože ispit, razmjene iskustva sa ostalim gostima ili samo da se dobro provedu…
Hostel je u potpunosti opremljen sadržajima, potrebnim za maksimalnu udobnost i zabavu.Nalazimo se u ulici Skendera Kulenovića br. 16, koja je udaljena od strogog centra grada manje od 1000m.
Ukoliko želite da upoznate Banja Luku i posjetite aktuelne događaje u gradu, osoblje hostela Vam stoji na raspolaganju 24h dnevno!

 


Obilježja

0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00

Lokacija, adresa i mapa: Bosna i Hercegovina, Banja Luka

Pregled recenzija

chart
Trenutno nema recenzija.
Morate imati korisnički račun da objavite recenziju

Kontakt Hostel City Smile